رادیو گرام  یادآور لحظه های رادیویی دیروز بر روی تکنولوژی امروز،                                                                                  

 

با رادیوگرام میتونین جای خالی رادیو رو تو خونه هاتون پر کنید و از لحظات زندگیتون لذت ببرید،

 

 

ما هر روز براتون آیتم های رادیویی جدید با موضوعات مختلفی مثل طنز، اجتماعی، ادبی، ورزشی، تئاتروسینما، موسیقی و آوادرام میاریم.

 

رادیوگرام برای همه برنامه داره، کوچیک و بزرگ، پیر و جوون، ایرانی و غیر ایرانی میتونن با شنیدن برنامه های رادیوگرام لحظه های به یادموندنی ای رو داشته باشن.

 

ما سعی کردیم یه رادیوی متفاوت با آیتم های متفاوت براتون بیاریم، تو این رادیو شما میتونین آیتمی که دوست دارید رو به انتخاب خودتون پخش کنید، دیگه زمان رادیوهای قدیمی که به کسی حق انتخاب نمیداد گذشته، اینجا انتخاب شما از همه چیز برای ما مهمتره.

 

اگه اپلیکیشن رادیوگرام که فعلا نسخه اندرویدش تو بازار هست دانلود کنید صفحه های زیر براتون نمایش داده میشه.

 

تو صفحه اول ما براتون هر روز آیتم های رادیویی جدید میاریم و به ترتیب تاریخ براتون نمایش میدیم، یه سری از آیتم ها رایگانه و شما میتونین به راحتی دانلود کنید و از شنیدنشون لذت ببرید،

 

<![endif]-->اما از اونجایی که چرخ رادیوگرام هم باید بچرخه بعضی هاش پولیه و شما باید مبلغ 400 تومن براشون بپردازی، اما مطمئن باش که ضرر نمیکنی چون این آیتم ها منحصر به فرده و هیچ جای دیگه ای نمیتونی پیداشون نمیکنی، به امتحانش می ارزه، میتونی یه بار امتحان کنی و ببینی که چقدر جالب و خنده دارن.

 

 

 

 

 

<![endif]-->هر کدوم از آیتم ها رو که انتخاب کنی به صفحه مربوط به اون آیتم میری و میتونی با و کردن آهنگ ما رو از نظرت با خبر کنی، برای ما هیچ چیز مهمتر ازنظر شما نیست، پس یادت نره نظرت رو برامون بفرستی.

تازه با زدن دکمه هم میتونی صدای گرمت رو برای ما بفرستی و ما رو کلی خوشحال کنی، ماهم هر ماه نظراتتون رو تو چند آیتم رایگان برای همه میذاریم تا بشنون و از شنیدنش لذت ببرن و بفهمن بقیه رادیوگرامی ها چه نظری درباره رادیوی خودشون دارن

 

ازت میخوایم وقتی صدای گرمت رو برامون میفرستی هرچه میخواهد دلت تنگت بگی و با ما رودروایسی نکنی، چون اینجا رادیوی خودته و ما خوشحال میشیم اگه نظری یا انتقادی داشته باشی و ما رو مطلع کنی، رادیوگرامی ها خیلی باظرفیتن و دوست دارن نظر همه شما رو درباره برنامه شون بدونن، پس قول بده که فراموش نکنی صدات رو برامون بفرستی.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رادیوگرام برای همه برنامه داره برای شما که عاشق جک و خنده و طنزی، یا شما که برنامه های علمی و اجتماعی رو ترجیح میدی ، یا حتی شما که فقط برنامه های ورزشی رو میبینی، برای اهل ادبیات و شعر وشاعری، اهل موسیقی و ترانه های ناب ایرونی، برای همه حتی برای غیر ایرونی های فارسی زبون.

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین مطالب

تماس با ما

 

تهران - یوسف آباد - خیابان فراهانی پور - نبش خیابان پانزدهم - پلاک 35 - واحد 4

تلفن:02188559914

ایمیل: info@narvas.ir

درباره ما

ناروس یکی از شرکتهای فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز ارائه خدمات الکترونیک از سال 1386 تاکنون میباشد ، تمرکز ویژه این شرکت بر روی ارائه خدمات و انتشار محتوا بر روی بستر های مختلف ارتباطی دیجیتال از جمله بستر شبکه مخابراتی بوده است و در راه تحقق این هدف با تکیه بر دانش متخصصین و تیم فنی خود توانسته است تا کنون سرویسهای خدمات و مشاوره متنوعی را بر روی بسترهای مختلف ارتباطی راه اندازی نماید.

ادامه مطلب