خدمات میزبانی سرویس گویا

 

ناروس با ارائه راه کارهای VoIP افتخار دارد به صورت تخصصی و در زمینه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات و خدمات پس از فروش مرکز تلفن (IP PBX (VoIP و همچنین شبکه های کامپیوتری فعالیت نماید .

 

راه اندازی سیستم های VoIP:

راه اندازی سیستمهای تلفنی مبتنی بر VOIP با استفاده از platform هایElastix، Asterisk و reePBX ، با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت تخصص ماست . شما میتوانید با راه اندازی سیستم VOIP علاوه بر بالا بردن سهولت ارتباطات خود،صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه مکالمات و همچنین هزینه نگهداری خود داشته باشید ، چرا که با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به پرداخت هزینه مجزا برای پالس نمی باشید و تنها هزینه ماهیانه اشتراک اینترنت شما به جهت برقراری تماس کفایت خواهد کرد.

 

راه اندازی سیستم های IVR:

سیستم های تلفن گویا این روز ها ساده ترین راه برای مدیریت زمان و ارتقاء کیفیت پاسخ گویی به تماسهای یک شرکت می باشند، این موسسه افتخار دارد با تجربه ای بالغ بر 14 سال، کلیه خدمات اعم از مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات و راه اندازی سیستم های تلفن گویای شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهد. از مزایای سیستم های IVR میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • پاسخگویی اتوماتیک با بهترین کیفیت صدای ضبط شده در بهترین استودیو ها.
  • قابلیت اتصال تعداد نامحدود داخلی
  • قابلیت استفاده از رایانه به عنوان یک گوشی تلفن و یک داخلی
  • قابلیت دریافت و ارسال فکس بدون هیچگونه سخت افزار و دستگاه جانبی
  • اتصال دو شبکه تلفنی از طریق اینترنت بدون هیچ گونه هزینه بین شهری و بین المللی با بهترین کیفیت
  • قابلیت Diverting یک داخلی به هر شماره دیگر

 

 

 

آخرین مطالب

تماس با ما

 

تهران - یوسف آباد - خیابان فراهانی پور - نبش خیابان پانزدهم - پلاک 35 - واحد 4

تلفن:02188559914

ایمیل: info@narvas.ir

درباره ما

ناروس یکی از شرکتهای فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز ارائه خدمات الکترونیک از سال 1386 تاکنون میباشد ، تمرکز ویژه این شرکت بر روی ارائه خدمات و انتشار محتوا بر روی بستر های مختلف ارتباطی دیجیتال از جمله بستر شبکه مخابراتی بوده است و در راه تحقق این هدف با تکیه بر دانش متخصصین و تیم فنی خود توانسته است تا کنون سرویسهای خدمات و مشاوره متنوعی را بر روی بسترهای مختلف ارتباطی راه اندازی نماید.

ادامه مطلب